2015 TEOG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

TEOG 2015 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Öğrencilerin şube ortalama puanları sistemde yayınlandı. E-okul üzerinden şube ortalamalarını kontrol edebilen öğrenciler merakla TEOG sonuçlarını da bekliyor. Şube ortalamaları TEOG sınav sonuçları ile birlikte değerlendirmeye alınacak.
TEOG sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. MEB'den gelen son bilgiye göre TEOG sınav sonuçları açıklandı. Peki TEOG sınav sonuçları sonrası yerleştirme ve nakil işlemleri nasıl yapılacak? İşte TEOG sonuçları ve yerleştirmelerle ilgili son bilgiler..
TEOG sınav sonuçlarını açıkladı mı? TEOG sınav sonuçları EBA olmak üzere MEB (www.meb.gov.tr) ve E-OKUL üzerinden öğrenebilecekler

TEOG SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

2014-2015 öğretim yılı sonunda ortaokulların 8´inci sınıfını bitiren ve Millî eğitim Bakanlığına bağlı herhangi bir ortaöğretim kurumuna yerleştirilecek öğrenciler için hazırlanan ve taslağı şubat ayında görüşe açılan "Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Uygulaması Tercih ve Yerleştirme e-Kılavuzu" yayımlandı.
TEOG 2015 sınav soru ve cevaplarının ardından sınava giren tüm öğrenciler sınav sonuçlara kilitlendi.Başarı yüzdelerini merak eden öğrenciler sınav sonuçlarını soru ve cevapların yayınlandığı EBA olmak üzere MEB (www.meb.gov.tr) ve E-OKUL üzerinden öğrenebilecekler MEB TEOG sınavlarınına ardından soru ve cevaplarıyla ilgili yeni bir uygulamaya imza atmış ve soru ve cevapları kısa adı EBA olan Eğitim Bilişim Ağı üzerinden yayınlanmıştı.
TEOG SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN (EBA)
2015 TEOG SINAV SONUÇLARI (MEB)
E-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

0 yorum :

 
 
 

Sayfalar

tracker

ARŞİV